טיפול בקשב וריכוז בצפון

טיפול בקשב וריכוז בצפון

הפרעות קשב וריכוז אשר אינן מאובחנות ומטופלות כראוי, עלולות לפגוע ברמת חייו של הילד או המבוגר אשר מתמודד איתן – מעבר לסימפטומים הישירים של ההפרעה, גם ליחס ולתפיסה של הסביבה הקרובה לאותו ילד או מבוגר (לדוגמא, הייחוס של ציונים נמוכים במבחנים לעצלנות/ בטלנות או אפילו טיפשות), ישנה השפעה שלילית על הדימוי והביטחון העצמי שלו.
אבל יש כמובן סיבה להיות אופטימיים – אבחון מוקדם וכחלק מכך, התאמת טיפול יעיל, יאפשרו למתמודד עם הפרעת קשב וריכוז להתגבר על כל הקשיים והמעצורים אשר נובעים מעצם קיומן של אותן הפרעות.
הרגישות הרבה הן מצד מערכת החינוך והן מצד ההורים לנושא של קשב וריכוז, מאפשרים לזהות את ההפרעה ולהתחיל את הטיפול בה כבר בגילאי הילדות המוקדמים.

מגוון סוגי טיפולים

אנחנו חיים בעידן האינטרנט, כך שכול הורה אשר יחפש מידע על טיפול בקשב וריכוז, יפנה בשלב הראשון לחיפוש ברשת. אותו הורה, עתיד לגלות שרשימת סוגי הטיפולים בהפרעות קשב וריכוז הינה ארוכה במיוחד.
בין הטיפולים הנפוצים ביותר, ניתן לציין את הטיפול התרופתי (ריטלין או קונצרטה), טיפולים פסיכולוגיים ופסיכו – חינוכיים, אימון אישי וטיפול בספורט.
התאמת טיפול בהפרעות קשב וריכוז, מהווה חלק בלתי נפרד משלב האבחון, בו הרופא המומחה מציג את האפשרויות השונות בפני הורי הילד ומייעץ להם על הליך הטיפול היעיל ביותר.
קיימת אפשרות להיוועץ עם הרופא המומחה לגבי בניית תכנית מקיפה אשר תשלב בין מספר סוגים של טיפולים – כמובן, שבניית תכנית שכזאת, תתבסס על נתונים פרטניים ואישיים כגון: גיל הילד, לתוצאות האבחון שלו לדרישות ההורים ולתקציב שלה.

מרכז תכלת – המקום הנכון לטיפול בקשב וריכוז בצפון

אם אתם תרים אחר אבחון פסיכודידקטי בחיפה, טיפול בקשב וריכוז בצפון ומעוניינים להבטיח הליך אבחון איכותי ומקיף והתאמת הטיפולים היעילים ביותר, מרכז תכלת הממוקם בקרית מוצקין, מהווה את המקום עבורכם.
במרכזים מתקיימים בדיקות ואבחונים מקיפים להפרעות קשב וריכוז.
בהתאם לתוצאות האבחונים, מוצעים להורים ולילדים פתרונות טיפוליים איכותיים, המותאמים בעבורם באופן אישי וייעודם לסיוע בפיתוח מיומנויות קשב וריכוז והתגברות על התסמינים (עוד על הפרעות קשב וריכוז תסמינים) השונים של ההפרעה.

לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר