הפרעת קשב וריכוז אצל ילדים היא כבר מזמן לא תופעה.

יותר ויותר ילדים מתגלים עם בעיות קשב וריכוז אשר גורמות להם לא להיות חדים בלימודים, להיכשל במבחנים חשובים, והכי גרוע – להיכנס למעגל קסמים של אכזבה עצמית ותסכול אשר עלול אף להיגרר לדכאונות.

בעבר הפרעת קשב וריכוז אצל ילדים היתה נחשבת כגזר דין שאין מה לעשות לגביו, זאת בשל העבודה שלא היו קיימים אבחונים, הקלות, ובעיקר טיפולים אשר עוזרים לפענח בעיית הקשב ולטפל בה בצורה היעילה והנכונה.

כיום המצב שונה לגמרי, כאשר קיימים מליוני ילדים ברחבי העולם אשר סובלים מבעיות קשב וריכוז – אי אפשר להתכחש לעובדה שמדובר בבעיה של ממש, בזכות המודעות, הטכנולוגיות והמחקרים שקיימים בימינו, ניתן לטפל בבעיה של הפרעת קשב וריכוז אצל ילדים ומבוגרים בצורה כה יעילה שהבעיה כלל לא תהיה מורגשת, להפך, לפעמים ה"בעיה" הזו אף יכולה להתגלות כיתרון, אם רק מתייחסים אליה בצורה נכונה.

הכל מתחיל מאבחון נכון!

אבחון של הפרעת קשב וריכוז הוא המפתח לפתרון הבעיה – בעזרת אבחון מקצועי ניתן לדעת האם בכלל מדובר על הפרעת קשב וריכוז או על בעיה פסיכולוגית או רגשית.

ברגע שמבינים את הבעיה על כלל תסמיניה, ניתן להתאים טיפול לכל ילד אשר בסופו של דבר יוביל להחזרתו לשגרת לימודים תקינה.

 אבחון Moxo – האבחון המומלץ ביותר נכון להיום

בדיקת קשב וריכוז יכולה להתבצע באמצעות מספר טכניקות שונות ובין היתר: מבחן Moxo, מבחן T.O.V.A ומבחן CPT.

לכל אחת מהשיטות הללו, יש את המטרות הפרטניות שלה ואת הכלים באמצעותם מתאפשר להשיג את אותן המטרות.

עם סיומה של כל אחת מהבדיקות וקבלת התוצאות, ההורים והילד מופנים לקבלת הערכה מקצועית מקיפה הכוללת מתן המלצות לפעולות ישימות שונות שעצם הנקיטה בהן יכולה להועיל בצורה משמעותית עם מצבו של הילד.

לנו במרכז תכלת יש את כלי העזר המדויקים והמקצועיים ביותר לאבחון הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים בכל הגילאים.

צוות המרכז מורכב מאנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, המוסמכים לבצע אבחונים פרטניים ולספק להורים כלים והמלצות מקצועיות אשר יאפשרו להם לסייע לילד בצורה המיטבית.

אנו במרכז תכלת פועלים בכדי לאפשר לילדים המתמודדים עם ליקויי למידה והפרעות קשב וריכוז ולהוריהם, ללמוד להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הקשיים שלהם, והדרך להשגת המטרה מתחילה באבחון פרטני, נרחב ומדויק.

לקבלת מידע נוסף על אבחון של הפרעת קשב וריכוז אצל ילדים במרכז תכלת התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם.