אבחון דידקטי נכון ואיכותי צריך להתבצע על ידי מאבחן או מאבחנת דידקטי אשר מגיעים עם ניסיון רב-שנים בתחום ויוכלו לייעץ ולעזור לכם להגיע למסקנות הנכונות – מרכז תכלת

תוכן:

אבחון דידקטי הינו אבחון שמטרתו לבדוק האם קיימות לקויות למידה אצל הנבחן.

מאבחן דידקטי מקצועי ידע לבדוק את לקויות הלמידה שמהן סובל הנבחן (או לא סובל כלל) באמצעות אבחון דידקטי שהוכח כמדויק ברוב המוחלט של המקרים.

מה בוחנים במסגרת אבחון דידקטי ?

מטרת האבחון הוא לראות יכולות של כישורי קריאה קוגנטיביות, זיכרון, הבנת הנקרא, יכולת כתיבה, אנגלית, תפיסה חזותית ועוד..

אבחון דידקטי לא יכול להתבצע על ידי כל אחד, בכדי לבצע איבחון מקצועי ומדויק הנבחן צריך להיות תחת פיקוחו של מאבחן דידקטי או מאבחנת דידקטית אשר עברו הכשרה ובעלי ניסיון.

האבחון המקיף אמור לא רק לאושש או לשלול את קיומו של ליקוי למידה אלא גם לשים את האצבע על סוג הליקוי קשיים נוספים שעולים ובהתאם, לאפשר למומחים ליצור תכנית לימודים פרטנית ומתן של המלצות וכלים אשר יסייעו לילד להתמודד עם הקושי ולהתגבר עליו.

מדוע לעשות אבחון דידקטי במרכז תכלת?

אבחון דידקטי צריך להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע בעל ההשכלה והניסיון המתאים.

אותם אנשים אשר אוחזים בידיהם את הכלים אשר יאפשרו להם להגיע לאבחנה מדויקת לגבי מצבו של הילד ועל ידי כך גם לספק לו את הסיוע הנכון.

במרכז תכלת אנו דואגים לספק כלי עזר איכותיים ומקצועיים המאפשרים לנו להעניק לכם תמונה מדויקת אודות מצב הילד, כאשר בהתאם לתוצאות אנו ממליצים על הפתרונות היעילים והמתאימים ביותר- אשר בכוחם לסייע לילד להתגבר על חולשות, לנצל בצורה נכונה את החזקות ולצאת לדרך חדשה השזורה בהישגים ובהצלחות.

בחרנו בקפידה רבה כל מאבחן דידקטי או מאבחנת דידקטית בכדי להבטיח שהילד שלכם יקבל את האבחון ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר בישראל.

לקבלת מידע נוסף על אבחון דידקטי מקצועי ושאלות נוספות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

קראו עוד על אבחון פסיכודידקטי בעמוד זה.