מגוון טיפולי NLP

מגוון טיפולי NLP

מה זה בעצם טיפול מבוסס NLP?  

שיטה זו הינה שיטה הידועה תכנות נוירו-לשוני,
NLP נחשב כסוג של פסיכותרפיה המתמקדת בקשר בין תהליכים נוירולוגיים (נוירו) שפה (לשוני) יוצרת שינוי בדפוסי התנהגות הנלמדים באמצעות התנסויות העבר וחסמים ריגשיים, ע"י אימון לשינוי הרגלים אשר מטרתו לעזור לאנשים להבין כיצד מחשבותיהם מנהלות את דרכי הפעולות ההחלטות והמעשים אשר משפיעים על חוויותיהם ועל איכות חייהם ובעצם על תוצאותיהם..

טיפול ב-NLP פועל מתוך האמונה שעל ידי זיהוי ושינוי דפוסי חשיבה ושינו בדפוסי התנהגות ובעיקר שינוי קשת הרגשות החיוביים ניתן ליצור שינויים מהירים. 

הטיפול משלב טכניקות ואסטרטגיות שונות לטיפול בבעיות ספציפיות כגון: פוביות, חרדה, אמונות מגבילות, טיפול בטראומה גמילה מהתמכרויות העצמה ובניית דימוי עצמי ע"י הנחייה לבני נוער ומעלה  .

 

בגישת ה-NLP משתמשים בטכניקות כמו מסגור מחדש, ויזואליזציה, עיגון והתערבויות של דפוסי שפה כדי לסייע לאנשים להתגבר על אתגרים להשיג את מטרותיהם הרצויות. הפגישה הטיפולית כוללת לעתים קרובות שילוב של שיחה, תרגילים והדמיה מודרכת כדי לחקור לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות שורשים עמוקים.

אני מאמינה, שהבחירה בידינו בכל רגע ורגע, ושכל אדם, שמרגיש שהוא חייב לעשות שינוי כדי להגשים את עצמו ולהביא לידי מימוש את חלומותיו כל אחד יכול לעשות שינוי כזה.

נעים להכיר, שמי קטי שגב.

אני חיה, נושמת ועוסקת ב-NLP מטפלת ב NLP בקליניקה פרטית בזום בכל הארץ.

בשנות עיסוקיי בשיטת  NLP , ליוויתי אנשים הסובלים מכאבים חרדות התמכרויות, עבדתי יחד עם בני נוער על הרצף ,הנחיית סדנאות להעצמה ובניתי תוכניות טיפול המותאמות להנחיית נוער לחיזוק הפן הרגשי העלאת ביטחון אימון להעצמה אישית.

במסגרת הטיפולים עזרתי בגמילה מהתמכרויות לסיגריות והתנהגויות כפייתיות ,פתרתי מיגרנות קשות וחרדות אשר עוזרים להגיע לחופש אמיתי .

גילית במהלך השנים שניתן לעבור טיפול ממוקד, קצר מועד מאד אינטנסיבי ועמוק שמאפשר ליצור שינויים רגשיים משמעותיים ומהירים, עמוקים גם ללא טיפולים ארוכי טווח ,טיפולים אלו מסייעים לאדם לצאת לחופשי מדפוסי התנהגות הטבועים בו מהעבר.

בעבר סבלתי ממיגרנות וחרדות קשות שכללו התמכרות לכדורים נוירולוגיים שניהלו את חיי בעצם , כאשר יצאתי לחופש האמיתי הבנתי את עוצמת התהליך NLP והנתי כמה ניתן לעזור לאנשים להיות בריאים יותר ומאושרים

לאור ניסיוני והתפתחותי עם השנים, אני שמחה לומר היום שהייעוד שלי הוא לעזור לכמה שיותר א.נשים ובני נוער שרוצים להשתחרר לחיות טוב יותר להאמין שניתן לחיות בעוצמה פנימית ,ביטחון ,שלווה וחיים ללא חרדות ופחדים. אני מלמדת אותם איך לשנות את דפוסי החשיבה שאליהם הורגלו עם השנים.

בשנת 2021 פיתחתי שיטת טיפול אימון וריפוי באמצעות תת המודע CUREMINDSET שיטה שעוזרת להפחית כאבים וחרדות שיטה שהועברה בקבצי שמע ועזרה למאות אנשים להקלה בחרדות ובהתנהגויות המובילות לבעיות כגון דימוי והערכה אישית ,עבודה על חרדות שחרור חסמים ועוד. 

תעודות :

תואר ראשון במדעי החברה- אוניברסיטה פתוחה 

תעודת מאמנת אישית- Robbins-Madanes – 2020 (טוני רובינס בית ספר לאימון) התמחות בסדנאות ניהול עיסקי ואימון אישי

NLP MASTER INTERNATIONAL – מכללת מטרות כפר סבא

NLP מאסטר ופרקטישינר –מכללת מטרות

NEO – Ericksonian Hypnosis- Mike Mandel UK 

טיפול בחרדות  ב NLP AB

טיפול בTFT – EFT טיפול והקלה על חרדות וטיפול רגשי  בחו"ל

טוני רובינס 2020 — UPW

התמחות NLP לילדים – בחול לונדון בי"ס EXCELENCE

 
ניתן לקבוע איתי טיפולים בזום מכל רחבי העולם
 
התחלת שיחה
איך נוכל לעזור?
הי
איך נוכל לסיייע?